menninkäiselleni

Ikävä on niin kova.Tahtoisin käpertyä sinne kainaloosi ja kuunnella ihanaa ääntäsi,kun hyräilet meidän lauluamme.Kosketa ihanilla sormillasi kaikki kipeät kohdat pois ja suutele jokainen kyynel ikuisesti pois.Älä katoa elämästäni rakas.Jokaikinen silmäryppynikin kaipaa sinua.
3539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en häviä minnekkään..:)..oon paikalla jos haluut mut..

Äänestä

ottaa yhteyttä.

Äänestä

kyllä vinkki ois poikaa:)..et tietäs ottaako oikeaan henkilöön yhteyttä..kerros..millä kirjaimella sun sukunimes alkaa?...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinun oma säteesi kirjoitti:

Ikävä on niin kova.Tahtoisin käpertyä sinne kainaloosi ja kuunnella ihanaa ääntäsi,kun hyräilet meidän lauluamme.Kosketa ihanilla sormillasi kaikki kipeät kohdat pois ja suutele jokainen kyynel ikuisesti pois.Älä katoa elämästäni rakas.Jokaikinen silmäryppynikin kaipaa sinua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu