blokattu mesessä.

tietääkö kukaan mikä osoite on se josta näkee ketkä ovat torjuneet sinut mesessä? sellainen kuulemma on tai on siis 100% varmuudella mutta en muista enää osoitetta.
31035
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ole toimivaa.

Äänestä

Mun mielestä sillee pystyy kattomaan, kun menee mesessä työkalut->asetukset->tietosuoja ja sitten klikkaa hiiren oikeella näppäimellä jotain tyyppii (sallittujen käyttäjien luettelo)ja jos siin on se "poista" mustalla eikä harmaalla nii sitte se henkilö on torjunut sut.

Äänestä
  • lataa mese plus ja yhteystietojen puhdistus--> näkee ketkä on poistanut ja kellä on vielä sut ja näkee muutakin esim.millon on keskusteltu (:

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vencedor kirjoitti:

tietääkö kukaan mikä osoite on se josta näkee ketkä ovat torjuneet sinut mesessä? sellainen kuulemma on tai on siis 100% varmuudella mutta en muista enää osoitetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu