Kanaali-Koskinen

Missä muuten on tällä hetkellä Kanaali-Koskinen?

Oiskohan....???
7911
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

..paikassa, johon ei aurinko paista. Tarviiko kertoa lisää.

Olen muuten vaihtanut nimeäni, olen nykyään Anaali-Koskinen.

Äänestä

Hankasalmella taitaa asustella jos ei ole jo poliisin huostassa

Äänestä

Hankasalmella on.

Äänestä

oikeasti Hankasalmella? Missä siellä muka? Asemalla?

Äänestä

Leivonmäellä?

Äänestä
  • Vanha juttu,Leivonmäellä aiheuttaa hämminkiä eli siellä se asuu vuorenvarmasti. Olen nähnyt!

    Äänestä

vai Leivonmäellä? Asuuko se jossain parakissa? Olikos sillä vaimo?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kemikaali-Ali kirjoitti:

Missä muuten on tällä hetkellä Kanaali-Koskinen?

Oiskohan....???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu