HERMIONE JA HAGRID KUOLEE

USKOKAA JO!
51968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mistä sää sen muka tiiät?

Äänestä

Mistä sää sen muka tiiät?

Äänestä
  • Ne mitään kuole, paitsi vanhuuteen kun sen aika on. Onnellisesti hengissä vielä kauan.

    Äänestä

  • Kippu. kirjoitti:

    Ne mitään kuole, paitsi vanhuuteen kun sen aika on. Onnellisesti hengissä vielä kauan.

    Mistä hitosta ne näitä veätte:DD

    Äänestä

ainakin jos hakkeria on uskomista. Luultavasti on, sillä viestissä oli myös otteet (valokuvat) kaikista kohdista, joista juonipaljastukset oli otettu:
Hagrid, Voldemort, Matohäntä jopa Hedvig kuolevat...
Ginny ja Harry sekä Ron ja Hermione menevät naimisiin. Ginny ja Harry saavat 3, Ron ja Hermione 2 lasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HERMIONE JA HAGRID KUOLEE kirjoitti:

USKOKAA JO!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu