Iso S...(m)

Kaipaan ihan liikaa 14-15.7 välistä yötä, eikö mitenkään voitaisi ottaa uusintaa.....?
6503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jotain jäi puuttumaan, uupumaan:(

Äänestä
  • mitä puuttui?

    Äänestä

  • lisää kirjoitti:

    mitä puuttui?

    ja hellyys mielestäni

    Äänestä

  • läheisyys kirjoitti:

    ja hellyys mielestäni

    10.45........

    Äänestä

  • aamulla?? kirjoitti:

    10.45........

    olla aika hukkareissu. kivaa oli kyllä muuten

    Äänestä

  • joten tais kirjoitti:

    olla aika hukkareissu. kivaa oli kyllä muuten

    Laueta minuun ja erikoisen aamiaisen......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pieni R....(n) kirjoitti:

Kaipaan ihan liikaa 14-15.7 välistä yötä, eikö mitenkään voitaisi ottaa uusintaa.....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu