Asia on nyt niin, että olen gay. Ja tanssiaisetkin lähestyy. Mistä saan daamin tanssiaisiin. Tietenkin rahalla saa kaikkea, mutta rahavarani ovat rajalliset.
Vastaukset 7
- fennoman
...jos vaikka laittaisit yhteystietosi ilmoitustaululle.Eihän nyt ilman daamia voi tanssiaisiin mennä.
- poika pojalle
rastatukkainen naisellinen hyvännäköinen sivaripoika joka ei syö lihaa..ainoastaan imee ja jolle luonnonsuojelu ja vihreät arvot ovat tärkeitä ?
- minnnie
Pyytämällä tottakai. Eikä homous ole mikään este! Tyttöystävää tuskin tuolloin löytyy, mutta ei tarkoita sitä että tyttöjä ei löytyisi. Kukapa tyttö ei haluaisi mennä RUKin tanssiaisiin??!! Rohkeasti vaan pyytämään, tuskin kukaan puree;)
- Jooasdasd
Menee viel vähän aikaa :D... Mut koita pärjätä.. kyl siel homotki melkeen pärjää..
- hanneleäs
koska kukaan järkevä nainen ei lähde armeijan typeriin juhliin, joissa ei ole mitääna arvokkuutta. saatana ryyppyjuhlat ne on.. "tanssiaiset" muka. ja pah.
- nämä kekkerit
on ku minulle luotu. ;D -Blondi Daami joka imee ja kovaa nii-
- .......
ellei gay löydä rukista seuraa niin ei mistään
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475