mönkijjä polliisi

Onx se tummalla mönkiällä kotkansaarel ajeleva joku polliisin salainen agentti? Tarkkailee kovaa muitten tekemisii ja pyörii kaupungil
4948
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ketäköhän niist tarkotat?? vai tarkailetko ite mönkkäreit??

Äänestä
  • ja tumma mönksä oli. en mää tarkkaile niit, mut helevetin hupaisan näköstä touhuu ol.

    Äänestä

  • mikää kirjoitti:

    ja tumma mönksä oli. en mää tarkkaile niit, mut helevetin hupaisan näköstä touhuu ol.

    HIENO JUTTU!

    Äänestä

  • HIENO JUTTU kirjoitti:

    HIENO JUTTU!

    onneks näitä mustia mönkkäreitä ei olekkaan kotkassa montaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikää kirjoitti:

Onx se tummalla mönkiällä kotkansaarel ajeleva joku polliisin salainen agentti? Tarkkailee kovaa muitten tekemisii ja pyörii kaupungil

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu