Humaxin egg egg peliin apuja?

Oon mun kamujen kaa jumissa levelissä 35, olisko kellään ratkaisua antaa siihen?
4518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tää on ihan iisi taso, tässä ratkaisu:

V= askel oikealle
Y= askel vasemmalle
O= askel alas
A= askel ylös

YYAAAAVVOO
OAAVVOYAOO
AAOVAOOAYY
HAISTAYYAA
MIIKAYYYAA
PASKAYYYAA

Kas noin, ole hyvä! :)

Äänestä
  • miten pääsee 26lvl

    Äänestä

Missä toi peli on? Voisin auttaa mutta en tiedä missä se on...

Äänestä

Ei hätää enää, ystäväni Miika K ratkaisi kentän, ystävänsä Tuomas M:n suotuisalla avustoksella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lasse T kirjoitti:

Oon mun kamujen kaa jumissa levelissä 35, olisko kellään ratkaisua antaa siihen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu