Seinäruusuna

Kyllä takahikiän taavia tärryyttää.
Ei ollu niin ennen,
eturiviin keskelle piti väkisin tunkee.
4667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ape-teho kerran kirkossa.
Tätäkin tarkoittaen.

Äänestä
  • tuhisi melliini kerran paskareissulla sellin nurkalla .

    Äänestä

  • kovinkin komentelija kirjoitti:

    tuhisi melliini kerran paskareissulla sellin nurkalla .

    oli ollut hilijanen emäntä sängyllä kotona,pump barb,hehheee

    Äänestä

  • juke kirjoitti:

    oli ollut hilijanen emäntä sängyllä kotona,pump barb,hehheee

    taisi yhteinen olla sulla ja hällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valtuustossa kirjoitti:

Kyllä takahikiän taavia tärryyttää.
Ei ollu niin ennen,
eturiviin keskelle piti väkisin tunkee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu