Avliga Beach hotelli

Hei, uteliaisuuttani tiedustelen, että millainen hotelli Avliga beach on ,entä Continental Prima??
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Avliga Beach on ihan perussiisti hotelli.Allasalue kiva,omassa rauhassa,silti siitä on lyhyt matka rantakadun vilinään.Kadun puoleisiin huoneisiin kuuluu aikas lailla meteli yöllä.mutta suosittelen Bulgariassa ottamaan 4 tähden hotellin,niissä on jo tasoa riittävästi.

Äänestä

Kiitos tiedoista =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*Sanna* kirjoitti:

Hei, uteliaisuuttani tiedustelen, että millainen hotelli Avliga beach on ,entä Continental Prima??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu