Tästä onkin muistaakseni joku jo kysellyt, mutta en muista mitä siihen vastattiin, joten:
Voiko tavaroita ladata ilman purkuohjelmaa, niin että ne toimivat pelissä?
Ja jos voi, niin miten ne voi purkaa itse?
Kiitos jos joku vastaa. :)
Voiko tavaroita ladata ilman purkuohjelmaa, niin että ne toimivat pelissä?
Ja jos voi, niin miten ne voi purkaa itse?
Kiitos jos joku vastaa. :)
Vastaukset 6
Vanhimmat
en oikein tiedä koska vaan kaverilla o sims 2 mut paina oikeella näppäimmellä sitä jonka haluat purkaa ja valitse pura ja sit vaan tee. Välillä se ei pura mut paina vaan eteenpäin niin kai se se on sit purkanu
Kiitos. Koitan toimiiko. :)
Mikäli jutut eivät ole zip tai rar-paketissa, niitä ei tartte purkaa, kuhan tallentaa oikeeseen paikkaan.
Kiitos. :)
Jotkin tavarat toimivat ilman purkamista, mutta suosittelen hankkimaan purkuohjelmaksi IZArcin. Jos sinulla on Windows XP, niin sinun ei tarvitse hommata purkuohjelmaa, koska Windows XP:llä se on jo valmiina.
En suosittele lataamaan ilman purkuohjelmaa...
On kuules kokeiltu!
Eli ensin valitset minkä haluat ladata... Sitten otat avaa>pura. Sitten valitset kansionmerkin, missä on vihreä nuoli. Sieltä valitset tiedoston minne purat. Omat tiedostot> EA GAMES> The Sims 2> Downloads.
Downloadseista menevät suoraan peliin. Kaikki ei mee, koska peliin ei taida mahtua... :)
Ok.
Mitä haittaa on purkaa ohjelmat ilman purkuohjelmaa? :)