Kevätmielinen

joko on olotilasi parempi ?Minulla vieläkin metallinmaku,ja vähän etoo.Molempiin käsivarsiin tullut ihottumaa,lieneekö Ceffin jälkimainenkeja,mutta eiköhän tämä tästä pikkuhiljaa parane :)Hyvää alkavaa viikkoa sinulle :)
2337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tässä vieläkään oikein ole hyvä olo. Ei edo, mutta veto on kateissa ja päätä särkee. On tosin lihaksetkin jumissa, kun maalasin eilen aidan. Käsihän siitä otti vähän itseensä, mutta ei onneksi ole turvonnut. Lämmönkin jo mittasin tuon päänsäryn takia, mutta ihan normaali se on. Pitää vissiin ottaa panadol, josko se auttaisi.

Ruokatorvi on ärtynyt, syömiset ja juomiset "vihloo" ja ihottumaa on varsinkin reisissä, sellaista kutiavaa paukamaa. Millaista sinun ihottumasi on?

Suusta on onneksi jo limakalvot parantuneet, mutta tuo nielu ja ruokatorvi on vähän ikävä. Somacia olen syönyt edelleen.

Kauan tuntuu kestävän toipua viimeisestä sytosta ja viikon päästä alkaa jo säteet mulla! No, ehkä viikko tekee ihmeitä......

Hyvää ja parempaa alkavaa viikkoa sinullekin! :)

Äänestä
  • sellaiste kutiavaa ihottumaa vähän koholla,minullakin oli eilen tähän aamuun kestänyt päänsärky.Syömiset vähän tökkii,varsinkin jotkut mausteet.Minulla on huomenna se tietokonetomografia,ja muotin teko,mulla alkaakin myöhempää sädehoito 6.8 äh ei jaksaisi,muttei ole vaihtoehtoa,ja eiköhän se tästä :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ira ¤ kirjoitti:

joko on olotilasi parempi ?Minulla vieläkin metallinmaku,ja vähän etoo.Molempiin käsivarsiin tullut ihottumaa,lieneekö Ceffin jälkimainenkeja,mutta eiköhän tämä tästä pikkuhiljaa parane :)Hyvää alkavaa viikkoa sinulle :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu