Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miehet

Kertokaapas mitä te miehet tahdotte sängyssä? Millainen nainen on sängyssä teidän mielestänne hyvä?
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joka uskaltaa koskea ja ehdotella. Jo aloitteen tekeminen on seksikästä. Yllättävän harva nainen uskaltaa koskea kunnolla mulkkuun, pieni hiplailu ei välttämättä tunnu missään. Näkisitte joskus kun miehet runkkaa, siinä on munatkin tiellä!!

Äänestä

Mä ainakin haluan nukkua sängyssä. Ja semmoinen nainen on hyvä, joka ei vie mun peittoa eikä änkeä mun puolelle häiritsemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


attention! kirjoitti:

Kertokaapas mitä te miehet tahdotte sängyssä? Millainen nainen on sängyssä teidän mielestänne hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu