Minulla on todella lyhyet hiukset, toki häihin on vielä vajaa vuosi aikaa eli ehtivät nyt ainakin jonkin verran kasvaa. Mutta olisiko kellään ideoita millaisen kampauksen saisi lyhkäsiin hiuksiin? Kertokaa ihmeessä miten olette laittaneet hiuksianne häihinne jos on ollut samanlaista pulmaa?
Ideoita kampaukseksi?!
3
1685
Vastaukset
- ehdottomasti!
Esim. kukkia, esim. valkoisia ja puvun tyylisiä. Sittenhän on olemassa paljon hiuskoruja, jotka tuovat vielä oman lisän. Kampaus itsessään voi siis olla yksinkertainen ja halpa:) Näin minä ainakin aattelin repästä:)
- kuvia
paljon erilaisia kampauksia löytyy kyseisen linkkien kautta... sain itsekkin ongelmaan ratkaisun... itsellä osa hiuksista lyhyitä ja osa pitkiä... ongelma siis ja jäykät kuin mitkä eli tukevat aineet tarttee että pysyy päivän koossa...
mutta linkki:
http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/createHairStyles/planId/309/ - kukkia
Hei olen tykästynyt kukkakampauksiin. Tyttärellänikin oli sellainen. Hänellä kylläkin oli pitkät hiukset joista oli tehty päälaelle muutama sykerö ja niihin laitettiin valkoista freesiaa. Kampauksia joissa on aitoja kukkia on vaikka minkä moisiin hiuksiin silkkinauhan ja pinnien kanssa ne tekee modernin vaikutuksen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1942725Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1512444Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061142- 1011028
- 64931
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait244837Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290801Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91796Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22728