Onko kellään antaa tarkempaa informaatiota ko. paikasta. Olisi tarkoitus majoittua sinne.
CONFORTEL AUDITORI***
niminen hotelli
3583
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Viime elokuussa viikko majoituttiin ko. hotellissa. Hyvällä paikalla, n. 1,5 km keskustaan. Hiljainen hotelli. Ainoa huono puoli oli, että huoneemme ikkuna oli "kuilussa" eli vain taivas näkyi kurkotellessa. Mutta eihän sinne menty aikaa hotellihuoneeseen viettämään. Huoneet siistit ja ilmainen minibaari, joka täytettiin päivittäin. Aamupalasta ei kokemusta, leipomo heti samassa risteyksessä, josta yleensä ostimme aamupalan. Mielestäni ihan hyvä valinta. Hyvää matkaa!
menossa lokakuun puolivälissä, toivottavasti kelit ovat vielä hyvät. Kiitti tiedoista, tuo minibaari juttu on ihan jes. Se siis on todella ilmainen; mitä siihen sisältyi.
Mehuja, yksi alkoholiton ja yksi alkoholillinen olut, limuja ja kaikkia kasin kappalein paitsi noita oluita. Muita alkoholijuomia ei kuulu minibaarin valikoimiin. Olen taas parhaillaan Barcelonassa, toisella puolen kaupunkia vaan, lähellä Santsin rautatieasemaa. Muistahan ottaa hyvät kengät mukaan, me ollaan ainakin kävelty tällä reisulla ihan mielettömästi.