Popa

Pieni kysely;

Ketä mielestänne on PopaMukavan komein uros? Perustele!;)
4979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Popa mukavan komein voi vittu!mitä vitun epäonnistuneiden futaajien hinttikaulanauhaporukan gallupilla on tekemistä minkään kanssa.ettei vaan olis ko. joukkueen omasta mielestään hyvän perseen ja upeat pohkeet omaavan hinuripakin omia kyselyjä.

otappa yksi ylimääräinen solarium aika ja mietit siellä omia touhujasi ihan ajatuksen kanssa.

oikeet futaajat nauravat teille ja mukana hengaileville tyttöystävillenne jotka uneksivat iltaisin d.beckhamista ja aamulla heräävät popa mukavan polvivammaisen laiturin vierestä josta olisi joskus voinut tulla jotain mutta lahjat puuttuivat!!!

Haloo-elämä on liian hapokasta!

T:älä luule että kade - pikemminkin nolona puolestasi

Äänestä
  • ketäköhän pakkia sä ny mahdat tarkottaa

    Äänestä

Kyllä nuoi Makedonialaiset on Popan mukavamman näköiset poelaajat. Näyttävät ainakin oikeilta urheilijoilta.

Äänestä
  • palloilu lajit on keksitty sitä varten että urheilijat voi vapaa aikana virkistäytyä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mukava... kirjoitti:

Pieni kysely;

Ketä mielestänne on PopaMukavan komein uros? Perustele!;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu