2.6 Syntyneitä Kaksosia?

Kaksonen:) N

LÖYTYYKÖ 2.6 SYNTYNEITÄ KAKSOSIA..täällä ois yksi;)

13

1880

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toinen =)

      2.6 syntyi maailmaan raastavan itsevarma naisihminen (adjektiivit keksi mies, joka on yks niistä mun monista miespuolisista kavereista).

      Frederikin kappale Harva meistä on RAUTAA kuvaa mun elämää täydellisesti! ;)

    • kaksonen...r

      olen syntynyt 02 06

    • tuplakaksonen

      Olen syntynyt 2.6. ja vielä kaksosena (kaksossisko).Hei te, jotka olette syntynyt 2 päivä oletteko puheliaita Duracell-pupuja, joilla on virtaa joka lähtöön, joka tarvitsee tosi vähän unta ja pitkästyy, jos ei ole jotain tekemistä.(toisaalta osaan käpertyä itseeni välillä ja mietiskellä asioita ja sitten taas mennään). Elämä on ihanaa!!!

      • toinen =)

        Kuvaa hyvin mun elämääni :)

        Yksin oleminen ei tarkoita, että olisi YKSINÄINEN. Toisaalta "sosiaalinen" on yksi vahvoja piirteitäni.


    • elbu

      Olen syntynyt 2.6 : D

    • sulle........

      luonteenpiirteisiin...kärsimättömyys,kaikki pitäs saada heti eikä kohta,ailahtelevuus..nyt hyvä,huomenna ei..,halu olla välillä PAKOSTI yksin,ei jaksa edes puh.vastata aina,sosiaalisuus taas välillä,tapa mietiskellä asioita omassa päässä,liiaksikin.MUTTA,myös rehellisyys,anteliaisuus.??Mulla ainakin nämä on tosi selkeet..2.6 olen syntynyt..lähentelen 40-kymppiä jo.

      • tuon

        2.6. syntynyt, 25v.

        Osuvat luonnekuvaukset!

        Liialla mietiskelyllä/järkeilyllä parisuhteetkin tainneet loppua eli toisaalta huono piirre.


      • kaksosnainen
        tuon kirjoitti:

        2.6. syntynyt, 25v.

        Osuvat luonnekuvaukset!

        Liialla mietiskelyllä/järkeilyllä parisuhteetkin tainneet loppua eli toisaalta huono piirre.

        2.6 olen syntynyt. kaikki samt piirteet...


    • Parta

      Kyllä näin valitettavasti pääsi käymään 26 vuotta sitten 2.6! :)

    • pikkumöhis

      2.6.1989 ;)

    • memmuli

      joka putkahti 2.6. maailmaan 32 vuotta sitten...ja samoja piirteitä löytyy!!!

    • En ole ihan 2.6 kaksonen mu...

      Juu u.. Miettii liikaa.. Elämä yhtä vuoristorataa.. tykkää menosta ja vilskeestä.. Kauhee höpöttään.. Toisinaan elämä ottaa ja toisinaan annetaan.. Välillä tekis mieli vaipua vaan maanrakoon ku on tullut sotkettua asioita.. Vaikeasti ymmärrettävä.. Siinä muutamia piirteitä eräästä kaksosnaisesta..

      • <33

        Ihastus on 2.6. 8)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2216
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      351
      1485
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      97
      1473
    4. 209
      1428
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1121
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      988
    7. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      960
    8. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      959
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      29
      891
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      859
    Aihe