Ihanaa!!!Tänään taas Korisevan Arjan ihana tiukka peppu meidän ihailtavana...namnamnam!
Toivotaan että on tiukat housut jalassa, silloin on herkullisimmillaan!
Toivotaan että on tiukat housut jalassa, silloin on herkullisimmillaan!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
EI OLE ENÄÄ KAUAN OHJELMAHAN ONNEKSI PÄÄTETTIIN LOPETTAA HYVIN LYHYEEN siis ohjelma on ihan paska ARJA ON KYLLÄ HYVIN SEKSIKÄS JA PEPPUA TODELLA KELPAA KATSOA no jatkossahan sen näkee ainakin lavoilla toisin kuin erään toisen luuseri tangokuningattaren
Aivan... Arjalle pitäisi heittää kehiin joku oma puolen tunnin jämäohjelma, jossa Arja höpöttäisi joutavia ja keikistelisi tiukoissa pöksyissä pyllistellen katsojille tms.
Siis lavoille katsomaan seksikästä naista ja tanssimaan seksittömien kanssa!! Näin moni muukin tekee. Laulunäytöksiin menee myös naiset erilaisten Lottien katsojiksi, mutta käytännössä haluavat vain NÄHDÄ viattoman, energisen, kauniin, söpön ja nuoren miehen. Oma mies ei ole mitään näistä.
En ole kiinnittänyt huomiota.