Kävin katsomassa 360tkm ajettua -95 keltaista T-5R:ää,oli kuin pakasta vedetty kilometreistä huolimatta kasa kuitteja.Hintaa oli 19500€ jossa oli hyvin vähän tinkivaraa,kunto oli lähes A1 mutta oliko liikaa hintaa?
T-5R osto
Olli
92668
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
OON NÄHNYT PARI KELTAISTA YKSILÖÄ
JOIDEN HINTA PYÖRI n:30000 EURON MOLEMMIN
PUOLIN. MUTTA KILOMETREJÄ OLI MITTARISSA
n:15000-20000.
Mitä mieltä on maksaa 360 tkm autosta tollanen määrä rahaa? Noissa kilsoissa alkaa kuitenkin oleen aika monenlaista remonttia edessä, eikä osat tohon malliin ole välttämättä niitä edullisempia...
Monenlaista remppaa jo takana jotka ovat vähemmän ajetuissa edessä.15000-20000tkm 8 vuotta vanhoissa autoissa no huh huh!
hinta ei kyllä kuulosta älyttömän pahalta ja jos se on hyvin pidetty ei siinä mitään ja onhan t-5r osiltaan ja muutenkin aika paljon erilainen kuin tavallinen 850 hyvä auto kaikin puolin eikä ne osat nyt älyttömän kalliita ole maksaahan volvon osat muutenkin
osta pois huippu auto
olis samanlainen 850r kuin tuossa jollain kaverilla joka kirjotteli mutta musta ja lastulla varustettu.vm.95 aj.250000.vähän on pieniä naarmuja mutta muuten ihan siisti ja hyvä sportti volga.hintaa olis 23.000 egeä.
23 teur 8 vuotta vanhasta 250 tkm ajetusta autosta. Hyvää yötä!
et taida tietää mistä autosta on kysymys??? eipä niitä paljoa halvemmalla saa no jos nyt 1000-3000e halvemmalla ni mitä sit erikoisauto MAKSAA sille ei voi mitään jos ei kynnet pidä pitää olla ilman sit
Auto on tiedossa. 95 mallit olivat T5R malleja (240 hv) ja 96 mallit (250 hv) pelkkiä R:ä. Tavallisella T5 mallilla (225 hv) on tullut ajeltuakin. En vain silti ymmärrä hintapyyntiä. Vahva auto on kyseessä kaikin puolin.