Bensamittari

406 -98 bensiinimittari epäkunnossa, ei näytä kuin ajoittain jotain vaikka tankissa kyllä on.
olisiko kenelläkään kokemuksia vastaavasta viasta,ettei tarvitsisi koko pököttiä purkaa
2371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

maadoituskampa löystynyt mittaritaulun takaa, mutta sillon reistaa myös nopeusmittarikin! Todennäköisesti on tuo kylmäjuotos ja se selviää, kun purat taulun ja kolvilla käyt läpi juotokset.

Äänestä

se vika oli helppo, mittareita suojaava pleksi painoi mittarin osoitinta, lasi hiukan edemmäs ja taas on bensaa tankissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pököttimies kirjoitti:

406 -98 bensiinimittari epäkunnossa, ei näytä kuin ajoittain jotain vaikka tankissa kyllä on.
olisiko kenelläkään kokemuksia vastaavasta viasta,ettei tarvitsisi koko pököttiä purkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu