...satuin näkemään juontaja-Kirsin Herttoniemen Mäckissä....sisustuskirjoja selaili ystävänsä ja tämän kahden lapsen kanssa...että ei sen tärkeempi viesti...
Heikoin lenkki
Maisa
121621
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Vai että oikein mäskissä. Minkälaista kiljua siitä tulee?? Tai keitätkö pontikaksi?
Hei lande!!!!!
ketä ihan oikeasti kiinnostaa jos joku Kirsi on jossain "mäckissä"???!!!?? syömässä.... herää luuletko että sinä tai hän olette nyt isoja staroja? Niin ja toiseksi mikähän paikka tämä tämmöinen "mäckis" on? Tarkoitatko kenties Mc Donaldsia?
JULKKIKSET forumi?
Toihan on mitä sopivin juoru tänne! TÄÄLLÄHÄN nimenomaan on tarkoitus kertoa KAIKENLAISIA julkkiksiin liittyviä "juoruja".
Taidat itse olla lande, jota vituttaa kun ei näe julkkiksia livenä?
KIRSI on sellainen namu, että minä ainakin tahtoisin nähdä joskus luonnossakin!
Laittele Maisa vaan "tietoja" julkuista, kun tapaat. Kyllä ne meitä kiinnostaa siinä, kuin joku nykäsen itsari! Hyvää päivänjatkoa sinulle! :)
On todella surullista että jotain voi todella kiinnostaa mitä toiset tekee! Jos olette noin uteliaita, eikä teidän omassa elämässä ole mitään niin kyllä menee surkeasti.... Ihan oikeasti ei ne ihmiset ole sen kummallisempia vaikka heidän naamansa on ollutkin telkkarissa / lehdessä kerran tai kaksi.
Miks sä olet sit tällä palstalla, jos et ole kiinostunut miten julkuilla menee ??
..hehheheh....kauhea haloo....ainakin saan hyvät naurut.
Näin hänet kyllä oikeesti, mutta myös halusin testta reagoiko joku.
Ei viestini ole yhtään sen huonompi kuin muutkaan täällä "julkkis" -palstalla.
Kyllä Mäcki on McDonalds....olettepa te fiksuja....hehhehhhe
Kiitos!
Herää pahvi tarkoitin sillä McDonalds oletpa sinä fiksu!!!!
En ole mikään kiikaireilla ihmisiä tuijotteleva fanipervo!
Kirjottelin mitä näin. Halusin nähdä miten ihmiset mm. reagoi. Eikä juttuni ole yhtään sen huonompi kuin muidenkaan jutut. Kyllä Kirsi voittaa Matti Nykäsen...ainakin täällä!
MIKÄ hitto teitä ihmisiä vaivaa? JOS kerran olette lukemassa forumia JULKKIKSET, luulisi tajuavan, että täällä puhutaan julkuista! Se on ihan sama, millaisia juttuja, senhän voi jokainen valkata. mitä lukee.
Tuon ainaisen negatiivisen vastailun sijaan voisitte kirjoittaa ITSE jotain julkuista? Se kait on tän palstan tarkoitus, eikä haukkua muitten kirjoituksia ja vapaa-ajan käyttöä?
Maisalle hauskaa päivänjatkoa "julkkisten parissa" :)
"niin varmaan"
ja olen hieman muutakin kuin pahvia!
kommenttiin tuhlata energiaa?
Positiivisemmalla asenteella tulee päivästäkin kivempi!