PS3 TAPPIOLLINEN MYYNTI LOPPUU KEVÄÄLLÄ 2008! UUTINEN LUETTAVISSA PELAAJA.COM
PS3 TAPPIOLLINEN MYYNTI
KUOLO
8649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=UX6qMkSIoSQ
Kun epäonnistuneen ja kaikkialla flopanneen PS3:n myynti lopetetaan keväällä 2008, ei tappiotakaan enää tule.
miettikääs pelaajat kuinka kaun epäluotettavan mikki softan tappio kierre jatkui . jatkuuhan se yhä ero on sony selviää ongelmista mikki ei ikinä.
viestin aloittajako uskoo ihan tosissaan,että Sonyn tappiollinen myynti loppuu kuluvana vuonna.=)
Ps3 tappiollinen taival ja 200 lovi lompakossa tuskin muuttaa sitä tosiasiaa,että tappiollinen taival jatkuu viellä tästäkin eteenpäin ja sony tulee vähinäänin vetäytymään konsoli besneksestä.
kyllä miksi ei? ihan kivasti ps3 myy koko ajan ja jopa nousevan auringon maassa toden näköisesti vuonna 2009 lopulla sony on jättänyt mikin pitkälle taakseen ja mikki tuo kakka lootalle seuraajan joka pullistelee mahtavilla bugi ominaisuuksillaan kuten edeltäjäsäkin.
Uskotkohan edes itsekään noihin väittämiisi.?
Rohkenen epäillä.
SEHÄN ON TEILLEKKIN TUTTUA . KUPPI KUNTANSA KUMMALAKIN. MAKUSA KULLAKIN TOISET TYKKÄÄ M.....A JA TOISE TAAS P......A VOIT ITE MIETIÄ KUMPAAN RYHMÄÄN ITSE KUULUT
että saat boxisi huollosta parissa viikossa hihihhii ja uskotko että teippi ja liima liitokset pitää? HOHHOHHOO, Ei kuule boxipoika, boxisi makaa vielä kuukausi tolkulla huollossa HAHHAHHAAAAAAAA ja ei paska pysy sen paremmin koossa liimalla ja teipillä HEHHEHEEEEEE.......varsinkin jos löysää boxipojan paskaa BUUAAAAAAAHHAHAHHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA