Loistavaa,nyt tekoihin!

Veneretki soutaen tai meloen Mustakarilta Suntia pitkin kauppatorille voi olla lähivuosina todellisuutta, jos City Kokkolan ja kaupungin suunnitelmat käyvät toteen.Tämä täytyy toteuttaa,,arvoisat päättäjät tehkää tästä todellinen ja toimiva suunnitelma ja toteuttakaa se!Suntti veneilylle,,loistavaa.10 !!!!
2631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ylä- tai alamäkeen veden tasoittaminen soutukuntoon! Noilla budjeteilla ei tarpeeksi isoa ruoppausta suoriteta! Patoja pitää välillä olla, että yläjuoksullekkin riittää vettä!!

Äänestä

Tyhmä suunnitelma. Ei muuallakaan seisovia haisevia viemäreitä ole kunnostettu veneilykäyttöön. Yhtä tyhmä hanke kuin rakentaa Suomeen hiihtoputkia ja jäähalleja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meloja/// kirjoitti:

Veneretki soutaen tai meloen Mustakarilta Suntia pitkin kauppatorille voi olla lähivuosina todellisuutta, jos City Kokkolan ja kaupungin suunnitelmat käyvät toteen.Tämä täytyy toteuttaa,,arvoisat päättäjät tehkää tästä todellinen ja toimiva suunnitelma ja toteuttakaa se!Suntti veneilylle,,loistavaa.10 !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu