Kenen valituksesta kaatui se kaavoitus jossa seija oli esteellinen.Tekivät pirullisen teon ja suuren vahingon kaupungille.Nyt kaikki pitää aloittaa alusta.Onkohan nyt valittajilla hyvä mieli.
onx kellään
tietoa?
5862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
olis saanu monille sossun asiakkaalle monta kalja-ja viinapulloa.
Meneeköhän nyt kaikki sääntöjen mukaan?. Nyt heinäkuun loppupuolella tuli "osallisille" tarkoitettu kirje postitse, jossa kerrottiin aikatauluista ym ja osa on jo vanhaa asiaa.
Hyvä kun kirje osasi perille, eipä tahtonut nimeään tunnistaa osoitetekstistä, oli käsiala sen verran alkeellista.
Toivottavasti nyt kaikki menee niinkuin pitääkin.
tehnyt pirruilessaan ilkeyttä eikä ollut ajoissa lähettänyt niitä kirjeitä.Nyt pitää kaikki aloittaa taas alusta, ettei vaan joku tee asiasta sitten valitusta kun asia tulee kaupunginvaltuustoon.Pitää ottaa heti yhteyttä kaupungille,ettei ole liian myöhäistä.Tämä on taas jonkun katalan ketkun kujeita.
???
naapuri on innokas valittaja.
Että hällee...