Miksi vessassa kaikuu? Kun pieraisen ennenkuin paska tulee niin kuuluu iso pieraisu ääni. Joku kolistelee aina samalla tavalla putkea jollakin esineellä aina kun on kuullut voimakkaan pieraisuni.
Eipä tunnu hyvältä paskantaa kun paskantamisestakin lähtee perseääniä ja kolistelu jatkuu kunnes paskannus on suoritettu. Ilmeisesti yläkerran nuorimies n. 25wee asialla kolisteluineen.
Paskallakäynti
4
1268
Vastaukset
- Wessassa
ihan rauhassa ja toimi kuten tähänkin saakka. Kaikenlaista viiropäätä maailmaan mahtuu, naapureiksi saakka. Niistä kannata niin välittää, antaa niiden elää ja kuvitella olevansa maailman napoja ihan rauhassa.
- jos ???
laittaisit musikin soimaan kun olet vessassa.Ja tietenkin oikein kovalle sopivaa sanoiltaan enempää vihjailematta! Tämä toimii hyvin meillä.
- Anonyymi
jos ??? kirjoitti:
laittaisit musikin soimaan kun olet vessassa.Ja tietenkin oikein kovalle sopivaa sanoiltaan enempää vihjailematta! Tämä toimii hyvin meillä.
Meidän naapuri käy myös paskomassa. Kuuluu lähipiiriin prröööööttsss.
- Anonyymi
Ottakaa parikolme palaa vessapaperia ja laittakaa se reijän eteen niin vaimenee ääni kummasti ja sitten pudottaa sen punttuun niin vaimenee se loiskahdus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1281488- 371401
- 671215
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa541149- 69994
Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi254954Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei193934- 73911
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää15823Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106818