oletteko

Se on kumma juttu, kun joka kerta kun realniinalle vittuillaan, niin jo ilmestyy saman tien jonkun rekisteröityneen nimimerkin teksti alapuolelle.Taitaa nyt joku rekisteröitynyt ihminen aukoa päätään ja kovasti.Oletteko huomanneet?
5603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

huomattua. EVVK.

Äänestä

mutta sen olen huomannut, että joku "viisas" laittaa joka päiviä lukuisia uusia aloitteita koskien tätä Realniinaa.
En käsitä mikä järki siinä on, mutta eipä sitä vissiin kaikkea tarvitse ymmärtääkään..

Äänestä
  • Eihän siinä olekaan mitään järkeä. Sama häirikkö se joka päivä täällä mekkaloi kun itsellään ei ole lainkaan elämää.

    Äänestä

En ole huomannut tuota, mutta sen olen huomannut, että aina kun Realniina on rekkautunut ja sanonut jotakin, niin johan ilmestyy samantien myös joku nimetön äpäräkatkerakateellinenläski - viesti.

Tämänkin ketjun taisi aloittaa Realniina.

Tällä palstalla kaikki rekisteröityneet tuntuvat sen verran kypsiltä ja järkeviltä ihmisiltä, etteivät he varmaankaan mitään törkyjuttuja kirjoita. Viime päivinä keskustelun taso on ollut hyvin alhainen!!

Sorry vaan Realniina -> ei kukaan yksin tappele!

Äänestä
  • Juuri noin ne vittuiliat puhuu.Katso peiliin itseäsi, josko sieltä löytyisi jotain, jota muuttaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomanneet? kirjoitti:

Se on kumma juttu, kun joka kerta kun realniinalle vittuillaan, niin jo ilmestyy saman tien jonkun rekisteröityneen nimimerkin teksti alapuolelle.Taitaa nyt joku rekisteröitynyt ihminen aukoa päätään ja kovasti.Oletteko huomanneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu