Tietääkö kukaan liikkeitä phuketissa mistä saa valmiita hääpukuja?Onko kaikki koot pieniä vai saako myös 42-44 kokoja?Ja onko kalliita?Kiitos paljon:)
Valmis hääpuku phuketista
doctor_evil
2
682
Vastaukset
- pettynytpari
Ei kokoa 42-44 saa valmiina,siitä voit olla varma.
Jotain t-paitaa ja rantahametta saa,sitä samaa
rättiä mitä Suomessa myydään kaikenlaisilla messuil-
la ja kesätapahtumissa.
Hääpuvun teettäminen räätälillä onnistuu.
Mutta,mutta,pakkaus...ja muista 175 e.tullirajoitus.
No tietty postissa lähetettynä,en tiedä mitä maksaa. - tuleeee
kun vaan teetät räätälillä ja aikaaakin säästyy. Maksaa noin 100-300 euroa riippuen kankaasta.
katso vaikka joku kiva haluamasi malli netistä ja näytä räätälille niin aika samanlaainen tuleee, kokemusta on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1227111Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1224897L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa644195TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153443Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7192231Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2681654- 671445
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581418Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j571366Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221306