Osaisiko joku neuvoa, mikä mättää.. olen laittanut tekemiini html-koodauksella tehtyihin sivuihin meta-tietoihin sekä keywordsit että descriptionin, mutta google näyttää otsikon alla vain hakusanoja eikä kuvausta. Missä voisi olla vika? Olen tutkinut miljoona eri koodia erinäisiltä sivuilta ja miettinyt mikä minun koodissa voi olla vikana. Muiden sivuilla otsikon alla näkyy kuvaus description). Neuvoja kaipaa hän..!
meta-tiedoista
Satu^^
1
407
Vastaukset
- teppo
sillä sivulla sellainen koodinpätkä joka kieltää hakukonetta käyttämästä meta descriptionia?
Oletko kokeillut jotain muuta hakukonetta? Microsoftin Live (www.live.fi) on kaikkein nopein indeksoimaan sivun. Jos ilmoitat sivusi heille tänään niin se löytynee hakutuloksista jo huomenna. Kokeile löytääkö Microsoft sen sun descriptionin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475465Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612326Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181860Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1451761- 171585
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol331513Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5137881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171117Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771088Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2221008