Mielenkiintoinen teoria! Lue!

asasdfgg

Äskeisen dokumentin rodit, nopeat väläykset maasta eli vähän ohjuksenkaltaiset voivatkin olla..

OHJUKSIA.

Nimittäin maapallolla vierailee n. 10 eri rotua alieneita joista 6-7 vihamielistä.

SIIS: alieneilla hyväntahtoisilla on maanalaisia tukikohtia ja he puolustavat planeettaa rodeilla eli ohjuksilla.

Maanjäristykset yms. ovat joko taisteluita maankuoren alla luolissa. Tulivuoret ovat pääsyaukkoja tukikohtiin ja meren syvyyksissäkin niitä ilmeisesti on!

Philip Schneider kuvaa paljastuksissaan että USA rakentaa maanalaisia tukikohtia jatkuvalla syötöllä.

On mahdollista että koko ajan on menossa taistelu maa vs. hyvät alienit vs. pahat alienit. Sillä kuuluisalla NASA:n videon pätkällä (you-tubesta löytyy) eräs alienalus liikkuu taivaalla ja väistää ohjuksen (rodin) ja karkaa n. 1000 km/h avaruuteen.

Miltä kuulostaa. Tämä ei ole mikään "hollow earth" teoria vaan järkiperäinen ajatus siitä että maanpinnan alla voidaan asua/perustaa tukikohtia.

Kuulostaako hullulta?

5

627

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ......

      otahan lääkkeet ja rauhoitu. Samalla lailla kuvittelemalla voisin julistaa omistamani maapalan etnisesti puhtaaksi ja alieneista vapaana olevaksi vyöhykkeeksi jota puolustan viimeiseen hengenvetoon...

      • ei siellä

        maan alla ole seikkailleet muut kuin Tarzan ja David Innes. Sharyn voi tämän todistaa.


    • Tukikohtia

      Hei!

      on maanpinnan alla,Venäjälläkin oleva vetää yli
      50 000 asukkia..USA:ssa vuoreen rakennettu
      tukikohta,joka kestää suoran ydiniskun.

      Sota alieneitten kesken täällä maapallolla,eipä
      taida,sillä kai se jotenkin näkyisi taikka tuntuisi.

      K.

    • Golf Pallo

      Moi!



      Sainpahan kunnon naurut :D


      Mutta hyviä päivän jatkoja...

    • ....

      Tulivuorissa on rikkiä, kaasuja ja tulta. Tarkoitatko jotain astraalipuolen juttuja?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      56
      2215
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      201
      2051
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1392
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      58
      887
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      855
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe