Britney tahtoi vauvalleen hammasvalkaisun!

...

Lähipiiri pelkää, että Britney Spearsin pojat ovat vaarassa tasapainottoman äitinsä hoidossa.

Laulaja Britney Spearsin lähipiiri on kertonut amerikkalaiselle US-lehdelle tähden lastenhoitometodeista. Lehden mukaan hieman alle kaksivuotias Sean ja 11-kuinen Jayden juovat tuttipulloissaan vain sokerisia mehuja ja limuja.

- Britney juottaa Seanille koko ajan mehuja, jotta tämä lopettaisi itkemisen. Sen vuoksi hänellä on jo nyt hammasongelmia, tähden perheeseen kuuluva lähde kertoo lehdessä.

Lääkäri kieltäytyi

Britney oli kuulemma kysynyt jo huhtikuussa losangelesilaiselta hammaslääkäriltä, suostuisiko hän vaalentamaan vauvojen hampaat. Lääkäri oli kieltäytynyt.

Lehden lähde, joka on kuulemma viettänyt paljon aikaa Britneyn ja hänen lastensa kanssa, kertoo, että poikien ruokavalio koostuu lähinnä roskaruuasta: sipseistä ja limuista. Hän antaa pienokaisten syödä myös purkkaa tukehtumisvaarasta välittämättä. Iltapalaksi Sean syö jäätelöä, koska kylmä ja makea herkku tekee taaperosta unisemman.

Lehti onkin otsikoinut kansijuttunsa ytimekkäästi sanalla: Apua!

(iltasanomat.fi)

2

417

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bad mama!!!!

      Tuskin nuo ole ihan tuulesta temmattua, joten taitaa pitää paikkansa.

    • tekeen itekin

      valkasuainetta mainostetaan ostostv:ssä.

      Idioottia hommaa mun mielestä aikuisillakin. Riittää kun pesee kunnolla.

      Oon muuten kuullu että jenkeissä on paljon huonompi suuhygienia ku pohjoismaissa. Ne vaan värjää niitä hampaitaan valkosiksi mutta ikenet on ihan kuralla, hengitys kuulema haisee karseelle sen takia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      227
      7550
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      4990
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4772
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      75
      3438
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2015
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      30
      1890
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1829
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      44
      1677
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      37
      1609
    10. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      148
      1357
    Aihe