Lada Jyrää

Ladan myynti on noussut hurjat 200%.
Heinäkuussa myynti oli 0 kpl ja elokuussa myytiin 2kpl.
http://www.tuulilasi.fi/valokeila/?subarea=uutiset&article=142936
6411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Varsinainen nero? Koulussa ei ainakaan tuommoista prosenttilaskua opetettu.
Lisäksi sinulla raukalla ei ole kuukausistakaan mitään hajua: sinun tilastojesi mukaan "elokuussa myytiin 2kpl" vaikka ko. kuukusi on hädin tuskin alkanut.

Äänestä
  • Vaikeaa??? Aloittaja ei ole maininnut mitään elokuusta.

    Äänestä

  • Ymmärtäminen kirjoitti:

    Vaikeaa??? Aloittaja ei ole maininnut mitään elokuusta.

    Oikeassa olit.Kuukaudet piti olla kesä ja heinä.

    Äänestä

  • Ymmärtäminen kirjoitti:

    Vaikeaa??? Aloittaja ei ole maininnut mitään elokuusta.

    Tässä suoraan aloittajalta:
    "Ladan myynti on noussut hurjat 200%.
    Heinäkuussa myynti oli 0 kpl ja elokuussa myytiin 2kpl. "

    Puhutaanko tässä elokuusta vai ei?

    Äänestä

En olisi ikinä sitä päivää toivonut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kasvua myynnissä kirjoitti:

Ladan myynti on noussut hurjat 200%.
Heinäkuussa myynti oli 0 kpl ja elokuussa myytiin 2kpl.
http://www.tuulilasi.fi/valokeila/?subarea=uutiset&article=142936

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu