KILPAILU

Rusina Records kysyy.
Kuka keksi musiikin?
Oikein vastanneiden kesken arvomme matkalaukullisen karkkia ja Kalervi Yrjämä T-paidan.
Voit osllistua osoiteessa http://kalerviyrjama.tripod.com/
laita suoraa Kalulle viestiä tai vastaa vieraskirjaan.
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitähän helvettiä tuo viesti täällä tekee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KAlervi YRjämä kirjoitti:

Rusina Records kysyy.
Kuka keksi musiikin?
Oikein vastanneiden kesken arvomme matkalaukullisen karkkia ja Kalervi Yrjämä T-paidan.
Voit osllistua osoiteessa http://kalerviyrjama.tripod.com/
laita suoraa Kalulle viestiä tai vastaa vieraskirjaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu