kaipaisin mielipidettä

voisiko joku joka ymmärtää näistä koneista jotain, kertoa kannattaako http://www.markantalo.fi/kauppa/products.php?p=6a7538 tuollaista konetta ostaa. mitä hyvää ja mitä huonoa? KIITOS!
4443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

saa 300 € halvemmalla monestakin kaupasta - ja vieläpä 17 tuuman näytöllä.

Äänestä
  • olisit nyt edes ehdottanut vastaanlaista konetta tyttöselle.

    Äänestä

  • huohoh kirjoitti:

    olisit nyt edes ehdottanut vastaanlaista konetta tyttöselle.

    no ehkä oli liioittelua sanoa "300 euroa halvemmalla", mutta 200 € halvempia on esim. tässä:
    http://www.mbnet.fi/hintaseuranta/tuote.aspx/62423

    Äänestä

onko kellään kokemusta Toshibasta merkkinä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö_nen_ kirjoitti:

voisiko joku joka ymmärtää näistä koneista jotain, kertoa kannattaako http://www.markantalo.fi/kauppa/products.php?p=6a7538 tuollaista konetta ostaa. mitä hyvää ja mitä huonoa? KIITOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu