4julkkisnaista ovat lesboja

4julkkisnaista on lesboja ne ovat 49anne pohtamo 47riitta väisänen 41satu silvo 28lola olen ollut näistä anne pohtamon satusilvon ja lolan kanssa itse olen 52v 174 90 d100 tummahko
31713
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aivan varmaan...

Äänestä

Tämä on varma tieto montulta.

Äänestä

tarkastappa lääkityksesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sirkku kirjoitti:

4julkkisnaista on lesboja ne ovat 49anne pohtamo 47riitta väisänen 41satu silvo 28lola olen ollut näistä anne pohtamon satusilvon ja lolan kanssa itse olen 52v 174 90 d100 tummahko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu