NEITSYTM takiainen apuva

Kaurisn Ani40+

Tapasin tuon neitsytmiehen, noin 2 vkoa sitten. Onneton minä, annoin puhelin numeroni. Nähty noin 5x. Kosinut n. 100 kertaa ... kiva kiltti mies, ei juo alkoo eikä polta, ... mutta en halua naimisiin.

8

2105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kamalaa

      Ei kyllä yhtään normaali alansa edustaja..
      olisiko läheisriippuvuutta tai epätoivoisuutta?

    • varalta

      uudelleen syntymäpäivää. Vaikuttaa pikemminkin vaakamieheltä: kosii saman tien, sitten lähtee kun siltä tuntuu.

      • ehh

        Ehm.. niin tuttua! Kaverin entinen poikaystävä aivan samanlainen! Tosin paljon laajemmin. Ja itse myös järkytyin kun kuulin herran olevan neitsyt! Itse toimin täysin päinvastoin (olenkin kyllä nainen ;)). Mutta sanon vaan, älä pidä yhteyttä tähän neitsyeen! Se tulee tukalaksi.

        Ystävääni alkoi ahdistamaan, koska mies halusi jatkuvasti olla yhdessä (jopa viikkoja) ja tietää mitä kaverini tekee ja missä on. Tähän kuuluivat toki myös mustasukkaisuus (myös tyttökavereille) ja helposti suuttuminen. Mies oli neitimäinen ja pakko-oireinen. Kuulostaa katkeralta, mutta tällaista voi tulla sinullekin.


      • Kaurisn ANNI 40+
        ehh kirjoitti:

        Ehm.. niin tuttua! Kaverin entinen poikaystävä aivan samanlainen! Tosin paljon laajemmin. Ja itse myös järkytyin kun kuulin herran olevan neitsyt! Itse toimin täysin päinvastoin (olenkin kyllä nainen ;)). Mutta sanon vaan, älä pidä yhteyttä tähän neitsyeen! Se tulee tukalaksi.

        Ystävääni alkoi ahdistamaan, koska mies halusi jatkuvasti olla yhdessä (jopa viikkoja) ja tietää mitä kaverini tekee ja missä on. Tähän kuuluivat toki myös mustasukkaisuus (myös tyttökavereille) ja helposti suuttuminen. Mies oli neitimäinen ja pakko-oireinen. Kuulostaa katkeralta, mutta tällaista voi tulla sinullekin.

        MOIPS;!) Perkke ... noikin ed. OLEVAT väärässä järjestyk. ryypänny 5 pvää ... PIILOSSA JA KYYKYSSÄ ... EI VARM. KANNATA SOIITTAA POLLIISILLE ;;;)! Elämä tyhmillä käy sika hermoile ... en vähään aikaan sano edes päivää miehille ...


    • ikuiset neitsyet

      kannattaa olla varovainen,ellei tarkoituksenasi ole vaipua rakkauden symbioosiin

    • Kaurisn Ani40+

      ... KUKAAN ei suunnilleen saa hengittää minun suuntaan ... aion nähdä hänet vielä kerran paikalla, jossa paljon ihmisiä ja sanon jos kantti kestää etten halua tavata häntä enää tai lähetän tekstarin ... hermostun kun ajattelen häntä, viimeeksi kun hän soitti kävin spyttaamassa lounaani kesken puhelun ja selitin jotain "ruokamyrkyteksestä", huh Hitt*, nytkin kun kirjoitan tätä sydän alkoi hakata ylikierroksilla. Olen sanonut hänelle, että rakastan toista, mutta ei mene jakeluun ... apuva mun täytyy päästä irti siitä ... hän suunnittelee ensi helluntaiksi häitä, syntynyt syyskuun puolessa välissä. ... aavistelen vaikeuksia. En ymmärrä miten sotkeuduin tällaiseen soppaan, kun tapasimme vaikutti tosi mukavalta, en arvannut minkälainen takiainen hän on.

      • saman kokenut

        Lopeta heti tuo suhde. Mulla oli myös neitsyt-mies.
        Vainoharhainen ja tasapainoton tyyppi, sairaan mustasukkainen. Kaikki ystävyyssuhteeni katksesivat, en olis saanu tavata vanhaa äitiänikään.


    • Kaurisn Ani40+

      Olen tavannut avioeroni jälk. pelkästään mustasukkaisia mieh. (eri h. merkkejä)olen huumorintajuinen, kaunis silmäinen,kaunis luustoinen, jopa viisas tosikko, en flirttaile ... " käy kimppuun" miesten naiset yl. pitävät minusta (no zex). Ero 2003 ... miehiä... kaksonen, 2x rapu, skorppioni, 2x jousimies ja nyt tuo neitsyt vit... en ymmällä ... miehet riesa??? ei voi edes ambulanssilla sairaalaan ... vitsi vain kerran ... oli muuten ihanan vahva mies... kanto kun tyhjää vaan ... pisti baariin ja sito kiinni ... repliikki: sä lähet nyt tikattavaksi, jouduin jarruttaa fillarilla ku yks kännikala yritti ajaa yli, jatko matkaa ... mulla taju kankaalla

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2222
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1619
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe