Ostettiin audi,mutta pettymys on,ainakin minulle.Annoin auton muijalle ja otin kauppakassin itselleni.Samat rengas äänet sisälle olkoon audi tai fiat.
ämmien auto
8
1069
Vastaukset
- selittää että
annoit vaimosi kokeilla audiasi ja nyt saat sitten ajella fiatilla koko ajan. Kyllä minuakin harmittaisi.
- huono jne.
Hyvä pointti,mutta kun muijakin siirtyi fillariin niin auto tyhjän panttina tallissa.
- onkaan
huono jne. kirjoitti:
Hyvä pointti,mutta kun muijakin siirtyi fillariin niin auto tyhjän panttina tallissa.
pointtisi, pyhä yksinkertaisuus, vai...
- tepi,tepi
onkaan kirjoitti:
pointtisi, pyhä yksinkertaisuus, vai...
pointti ilmeisesti se ,että fiiu ja audi samaa paskaa.
- tossun~alla
muija ollut työkaverin aven kyydissä ja ihastui sisustuksen laatuvaikutelmaan ja hiljaisuuteen. Niin läksi meiltä reilun 2v vanha aanelonen ja tuli aave tilalle.
- ämmä
taitaa sulla olla vikaa korvien välissä , jos vertaat Audia Fiatiin. Ajelen itse A 4:lla , mutta olen myös Fiatia ajanut eikä niistä nyt kyllä voi samana päivänä puhua.
- hoitoon
kyllä audin takapenkiltä pitäs puhe kuulua etupenkeille ääntä korottamatta.
- -maa mieltä
tossa hintaluokassa äänieristys täytyy olla parempi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996084
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804792Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv983055Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282863Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262125Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191516Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?861039Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚126981- 48774