Kävipä niin, että hajotin Topsuni (topfield tf5100pvr) kaken. Kertokaahan tiedottamalle, mikä on halvin/nopein/järkevin tapa hankkia uusi kake?
Topfieldiin uusi kake
4
562
Vastaukset
- Rosvo Roope
yleis kake:
Logitech Harmony Remote Control 525 - moninkertainen testivoittaja yleiskaukosäädin.
Ohjaa jopa 15 eri laitetta yhdellä kaukosäätimellä. 8 ohjelmoitavaa näppäintä. Suuri näyttö jossa taustavalo.
* Helppo käyttää - yksi painike toimintoa kohden
* Helppo ottaa käyttöön - kaukosäätimellä on välitön yhteys maailmanlaajuiseen ääni- ja videolaitteiden infrapunakoodien tietokantaan.
* Yksinkertainen, intuitiivinen painikkeiden asettelu
* Teksti-TV-painikkeet
* Selkeä nestekidenäyttö
* Näytössä ja painikkeissa sininen taustavalo
* Täysi tuotetuki
* 2 vuoden takuu
Logitech Harmony kaukosäädinten ohjelmointi vaatii tietokoneen ja internet -yhteyden, tarkemmat vaatimukset löytyvät Logitechin sivuilta.
MikroPC 13/2005 -lehden testissä 5-tähteä!
Hifi-lehti 1/2006 testivoittaja!
http://www.verkkokauppa.com/?page=http://www.verkkokauppa.com/main.php?path=tvvideo%2Fkaukosaatimet&title=TV%2FVideo%2FHifi / Kaukos%E4%E4timet&search=1&cat1=TV%2FVideo%2FHifi&cat2=Kaukos%E4%E4timet - omansa rikkonut
Itse sain tilattua Topfieldin oman kaken Hirvoxiin, maksoi jotain ~50€ ja tuli muutamassa päivässä. Käsittääkseni kaikki Topfielsiä myyvät liikkeet voivat sen maahantuojalta tilata.
- sucks!!
Surkeasti muotoiltu!!.
Se,missä on se Topfield-merkki,niin olisi saanut olla paremmin muotoiltu. - tepsi
Kake toimiikin taas. Jopa nainen saa korjattua kaken käyttämällä puhdasta väkivaltaa ja ruuvimeisseliä (vähemmän puhdasta).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648