Meidän

laulaa paremmin. Uusi Nightwish albumi on hieno ja taustat mahtamia, mutta sitten sen pilaa tuo ruotsalainen Abba-covereita hoilannut täti. Olisivat Marcon antaneet hoitaa kaikki lauluosuudet.
3346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

levyn kun se ilmestyy ja kuuntelet sitä ihan onnessas.
Oikeestaan sun velvollisuus on ostaa se kun oot kerta kuunnellut näitä laittomia versioita.
Vai oletko rikollinen?

Äänestä
  • ostaa sikaa säkissä?

    Äänestä

Olisiko Nightwishin laulajan pitäny olla joku stadilainen pissis joka hyräilee jotai vakin britneytä!?!?!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koirakin kirjoitti:

laulaa paremmin. Uusi Nightwish albumi on hieno ja taustat mahtamia, mutta sitten sen pilaa tuo ruotsalainen Abba-covereita hoilannut täti. Olisivat Marcon antaneet hoitaa kaikki lauluosuudet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu