Ulkomaalaiset miehet parhaita;)

Kyllä se vaan niin on, että ulkomaalaiset miehet kuten, italialaiset, saksalaiset, virolaiset.. kohtelevat naista kuin kukkaa kämmenellä;)
omakohtaista kokemusta löytyy ainakin noista edellä mainituista;)

Suomalainen mies on kyllä näihin verrattuna aivan omaa luokkaansa:D

Itsen pidän eniten italialaisita! kertokaa naiset minkä maalaisista miehistä pidätte?
83954
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

elostelijoita ja kieroja kuin korkkiruuvit eikä sieltä komeimmastakaan päästä moni,nuorena ne on varsin pinnallisia ja vanhemmiten niille kasvaa niin söpö pastamaha. Vaimoa kyllä kohdellaan hyvin mutta jos mahdollisuus tulee niin heti ollaan vieraissa. että sellasta, mutta olen kanssasi samaa mieltä että ihania ne on vikoineen kaikkineen.

Äänestä

Itse pidän somaleista,ovat uskollisia,hyviä rakastelijoita,myös Turkki ihan jees.

Äänestä

itse pidän erityisesti afganistanilaisista (pataaneista) sekä pohjois-korealaisista miehistä. mies, jolla on järkkymättömät poliittiset tai uskonnolliset mielipiteet ja vakaumus (ei väliä miten absurdeja ne ovatkaan), saa sydämeni takuuvarmasti läpättämään! suomalainen mies on niin tasaisen tappavan tylsä sekulaari parlamentaristi, että se tappaa kiihkon myös seksielämästä... naisena haluan riskejä, vauhtia ja vaarallisia tilanteita!

Äänestä

Ei varmaan maailman komeimpia miehiä, mutta hyviä rakastelijoita löytyy mm. Intiasta. Ovat todella lukeneet Kama Sutransa :)

Äänestä

Taidat olla kansainvälinen jakorasia.

Äänestä

Lukee näitä "tunnustuksia". Voiko näistä jopa päätellä, että on kokeiltu kaikki Suomen miehet, monet ulkomaat, kun peräti tälläisia johtopäätöksiä sumeilematta vedetään..?? Vauhtia ja vaarallisia tilanteita kyllä,kyllä, mutta, kun testiin mennään, eiköhän nenänpää kertakerran jälkeen ole kalpeampi. Tuskinpa oikeasti näillä tyypeillä kotimaan markkinoilla mitään jakoa onkaan. Se siitä.

Äänestä

Venäläiset huorat on parhaimpia. Pitävät miestä kuin munaa kämmenellä. Ovat auliita ja antavaisia.

Äänestä

Nimittäin marssilaisista naisista. Wau. Niitten jalkojen väliin kun pääsee niin siellä eksyy. Ylöspäin kun kattelee niin vittua on joka puolella!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


neito --21- kirjoitti:

Kyllä se vaan niin on, että ulkomaalaiset miehet kuten, italialaiset, saksalaiset, virolaiset.. kohtelevat naista kuin kukkaa kämmenellä;)
omakohtaista kokemusta löytyy ainakin noista edellä mainituista;)

Suomalainen mies on kyllä näihin verrattuna aivan omaa luokkaansa:D

Itsen pidän eniten italialaisita! kertokaa naiset minkä maalaisista miehistä pidätte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu