oli joku linkki täällä, mistä ne sai, mut unohtu sitte ja nyt haluais nähä ne ja varsinkin sen "VIeraita taivaalta"
MIstä saa imuroitua "Juhan af granin edelliset dokumentit
7
537
Vastaukset
- Mies 65
Miksi haluat sen sekopään höpinöitä nähdä?? Jo kaukaa huomaa sen seikan ettei Juhana parka käy ihan täysillä vaan höpöttää lapsellisia "käsityksiään" itse niihin vielä uskoen. Jätä Juhanat ja keskity elämään..
- ,........
Eihän tuo pidä paikkansa!. Noissa dokumenteissa on useita henkilöitä, jotka esittävät kokemuksiaan yms... Osoitat Juhan af Grania. laittaen kaikki mitä niissä dokumenteissa on, sen syyksi, mikä on todella hätäinen ja harkitsematon johtopäätös.
- ?-.-.-
Se on kuule ihan turhaa ja pahaa tulla noin tänne avautumaan! Usko pois niin ufohavaintojen näkijöitä on tällä hetkellä jo enemmistö, joten kuula umpeen. Käy mahallesi jos on paha olla! Toimii!
- olet väärässä
"...itse niihin vielä uskoen."
"Tavallisesti luotettavalta taholta" olen kuullut, että J A G on aivan aito UFO-bisnesmies ilman omakohtaista uskoa ilmiöön. Haistoi hyvän markkinaraon (ja sai mainetta rahan lisäksi) ja käyttää sitä taitavasti hyväkseen.- Harry!
Piti mennä seuraavalle.
- ''''''
on sillä ollut joitain kokemuksia joista ei ole viitsinyt julkisesti puhua.
Miksi sillä on laboratoriot tutkimuksia varten ?! tuskin siis mikään huuhaa mies... - tuo on
'''''' kirjoitti:
on sillä ollut joitain kokemuksia joista ei ole viitsinyt julkisesti puhua.
Miksi sillä on laboratoriot tutkimuksia varten ?! tuskin siis mikään huuhaa mies...Ja ompa kaveri muutoinkin ihan hiton asiallinen ja rehellinen! Tuon huomaa jo siitäkin että kaveri paineli muille maille kun tyhmät suomalaiset juntit alko vittuileen! Kuka nyt juntteja jäisi kuuntelemaan? En minäkään jäisi!
J.A.G On elävä legenda ja sillä sipuli. Parhaat näkemäni dokumentitkin tulevat häneltä. Onneksi mestari julkaisee lähitulevaisuudessa uuden dokumenttipläjäyksen! Maltetaan siis vielä tovi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614192Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653423Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541785Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251640Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961417Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132923Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235855en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115822Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17785