Nyt on löytynyt uusi rotu!!

AGAmemnonnn

Uusi rotu on nimeltään foliopython.

Mutta hei se mihin jäätiin, harmaiden olemukseen! Vieläkö te elätte siinä piintyneessä harhassa, jotta maan ulkopuolella on älyllistä elämää? Ei sitä ole.
Minä olen alkukesällä esittänyt ne puhtaat teoriat, joilla todistettiin väärät fiaskot valheiksi.
Uusin liite todistuksessa on että tonttuja on luultu ufoiksi, koska molempia väitetään nähndyn havainnoissa metsän laidassa. No tonttujahan ei ole, mutta he ovat kääpiöihmisiä.

7

605

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Avaruusolioiden viesti

      Me tullaan hakemaan sinut alukseemme huomenna jos meillä ei ole kiireitä näiden skeptikoiden kanssa joita yritämme saada tajuamaan että olemme olemassa. No kuitenkin, sinä voit olla meidän seuraava skeptikko jolle todistamme meidän olemassaolomme. Teille skeptikoille on vaikeata todistaa meidän olemassaolomme vaikka sieppaisimme teidät alukseemme ja näkisitte meidät omin silmin. Te olette niin tiukkapäistä porukkaa joten testaamme eri skeptikoita ja tutkimme tätä ilmiötä että mikä voisi auttaa teidät tajuamaan aluksellamme että olette todellakin aluksellamme.

      Nykyään te siellä aluksella huudatte että olemme jotain usan sotilaita jotka ovat pistäneet piikillä niskaan ja viety jonnekkin halliin joka näyttää alukselta. Niin ja höpötätte kokoajan "en kerro mitään, en kerro mitään" kun kuset housuissa istutte aluksemme lattialla ja huudatte kaikkea kun te skeptikot ette usko teleportaatioon niin te jämäytätte kuset lattialle heti ensimmäisellä teleportaatiolla kun uskotte niihin satuihinne. No kenties sinä olet sellainen skeptikko joka vaihtaa maailmankuvaa kun me kaapataan sinut alukseemme. Et ainakaan viime kerralla vielä vaihtanut maailmankuvaa ja tähän päivään asti olet kieltänyt koko sieppaus tapahtuman. No skeptikko on skeptikko, emme voi auttaa kaikkia skeptikkoja.

      • Olen ollut

        sieppausjonossa jo pitkään ja nyt joku Troijan sodan tarukuningas viedään jo toiselle reissulle ennen kuin minä olen päässyt ensimäisellekään.
        Vannon ja vakuutan olevani peräseinäskepo. Ostan vaikka kumihousut, etten tahraa aluksenne lattiaa urealla.
        Me skepothan olemme alati innostuneita uusista ajatuksista jotta voisimme epäillä tuorein argumentein.


    • Ha ha ha!

      Kyllä kyllä, meilläkin seisoo tuossa metsänreunassa kääpiöitä siinä määrin, että pitää hyppiä lyhyimpien yli kun haluaa mennä sienestämään.

    • koskaan nähnyt

      ufoja, harmaita enkä muunkaanvärisiä avaruusolioita, en tonttuja metsänreunassa enkä muuallakaan, sienimetsässäkin vain sieniä ja muita kasveja, MUTTA HELVETINKÖ TODISTUS TÄMÄ ON SIITÄ ETTEI UNIVERSUMISSA OLISI MUUTA ELÄMÄÄ KUIN RIITAISAT MAAN ASUKKAAT !!!

      • Muutamat typerykset

        valitettavasti kirjoittelevat tontuista tai muista menninkäsistä, joilla yrittävät ns. todistaa ufojen olemassaolon mahdottomaksi. Näitä itseriittoisia tolloja vain on joukoisamme, kun eivät usko että toiset ovat nähneet yhtä sun toista tunnistamatonta taivaalla. Tässä nyt ei tarkoiteta mitään luonnonilmiötä tai ihmisten aikaansaamaa juttua.


    • ifoilua

      Monikulttuuristen virtausten vaikuttimena on syntynyt ajattelu, että kaikki ovat samaa rotua joten eipäs käytetä tuota rasissstista sanaa rotu huss husss.

    • Tulet kokemaan yllätyksen.
      ihmisten itsekeskeisyys saa kuvittelemaan olevansa ainoa ajatteleva olento täällä maailmankaikkeudessa.. Muurahainenkin on viisaampi kuin tyhmä ihminen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      116
      2995
    2. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      34
      1392
    3. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      103
      1237
    4. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1017
    5. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1007
    6. Empaattisuus ja suoruus.

      Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi
      Sinkut
      133
      988
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      57
      891
    8. Sä saat mut tuntemaan

      Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne
      Ikävä
      22
      713
    9. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      41
      707
    10. Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja

      Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      654
    Aihe