...ethän mene halpaan?!
Moni haluaa siirtää tallennetut ohjelmat PC:lle, ja esim. arkistoida niitä ulkoisille kovalevyille yms. Ja kuten tiedämme, osaa kamasta päätyy joskus Nettiin muiden ratoksi...
Jos olet aikeissa hankkia boksin josta haluat datat myös ULOS, muistathan että boksissa on oltava USB 2.0-liitäntä tiedonsiirtoa varten. Ja ennenkaikkea kaksisuuntaisuudella tuettuna!
Viime aikoina on esiintynyt huimia tarjouksia tietyistä malleista (esim. Philipsin DTR7005) joissa on muuten kaikki OK, mutta mainittu USB-liitäntä puuttuu kokonaan!
Kannattaa siis tehdä pientä tutkiskelua ja lukea jokunen vertailu/testi alan lehdistä ennenkuin säntää kauppaan lompsa levällään ;)
Kun ostat tallentavan digiboksin...
suomi.fi
1
651
Vastaukset
- joistakin
... laitteista saada ulos DVD-R:lle. Tosin samaa tahtia kuin näytetään. Itselläni juurikin tuo DTR7005 ja siinä kuulemma toimii Scartin kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624303Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653506Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1551829Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251714Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991447Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133957Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18865Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235864en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115855