Hei, olen juristi ja lakimiäs ja lääkäri samaan aikaan. Oon tanssinnu jotain 3 vuotta jo ja osaan tanssia ihan hiton hyvin ja musta on kiva käydä tansseis ku pystyy neuvoo naisii. Ne tykkää ku saavat uutta ideaa tanssiinsa. Mul on aina yhdeksän paitaa mukana ku haluun et aina on kuiva paita päällä. Ja sit mul on ihan uudet tanssilenkkarit. Naiset aina kehuu niitä. Mä saan töistäni ihan saakelisti rahaa ja niil mä sit ostelen kaikille varteenotettaville hoidoille kaikkee kivaa. Mun Audi kans tehoo mimmeihi.
Jos teil vaanon kysyttävää kaikest lavatanssiin liittyvät ni kysykää multa ihmees. Mä lupaan vastata aina.
Lavatanssit on kesän parasta aikaa. Nami nami!
Parasta aikaa kesä
14
1674
Vastaukset
- Oleellista
Niin?
- SamaJuristi
AUDI Q7
Siin on tilaa jos tarvii kesken matkan hoitaa.
- Lavalta?
Kun täällä mainostat.
- Sama Juristi
No just lavaltahan mä niitä hoidan. Helppoo lihaa liikkeellä. Hitto ku en vaan osaa sanoa et tykkääkö ne naiset mun isosta munasta vai vaan mun Audista.
Sama Juristi kirjoitti:
No just lavaltahan mä niitä hoidan. Helppoo lihaa liikkeellä. Hitto ku en vaan osaa sanoa et tykkääkö ne naiset mun isosta munasta vai vaan mun Audista.
En kummastakaan tykkää...
Sopivan kokoinen vehje ja Bemari on mun mieleen...
- fakta homma
Viestisi tarkoitus oli mikä..? Todellisuudessa lienet työtön, kouluttamaton sekä tanssitaidoton, liian kauan neljän seinän sisällä istunut hylkiö, joka kirjoittaa internetin keskustelupalstoille höpöhöpöjä muun tekemisen puutteessa.
- Lakimies30
Ja sinä olit?
Kyllä teitä muurahaisia maailmassa riittää. Menkää tansseihin ruikuttamana pesää. - Näitä löytyy
Toisilla on Audi, toisilla ei.
- Kyllästynyt provoihin
Lakimies30 kirjoitti:
Ja sinä olit?
Kyllä teitä muurahaisia maailmassa riittää. Menkää tansseihin ruikuttamana pesää.Mee muualle provoilemaan.
- huuhaaheikki
Kesä(loma) on tietysti parasta aikaa, kun muuna aikana painaa töitä juristina 8-10 tuntia, jonka jälkeen lääkärinä toiset 8 tunita päivystys 10 tunita seuraava työvuoro 8 tuntia. Tämän jälkeen pitääkin taas painaa juristin hommia. Asuntoa ei tarvitse, sillä peseytymään kerkiää työpaikalla ja tirsat vetää kalliissa Audissa parkkipaikalla.
- Eioototta!
Ei hitto ettekö te ihmiset huomaa sarkasmia vaikka se ajaisi yli? :D Uskomatonta sakkia, joku kehtaa vielä kysyä että mikä Audi :D
- pilkkupilkku
Ööh..
Kukahan tässä nyt ei huomaa ja mitä?
Pää pois perseestä niin näet paremmin.
On sulla edes peräreikää? ootko muumi? - Pikku-kyy
pilkkupilkku kirjoitti:
Ööh..
Kukahan tässä nyt ei huomaa ja mitä?
Pää pois perseestä niin näet paremmin.
On sulla edes peräreikää? ootko muumi?Niin, siinä tulikin syy miksi muumit ovat niin paksuja. Ei ole peräreikää ja kuitenkin syövät paljon.
- huuhaaheikki
Pikku-kyy kirjoitti:
Niin, siinä tulikin syy miksi muumit ovat niin paksuja. Ei ole peräreikää ja kuitenkin syövät paljon.
Nyt on sitten lihoamisenkin aiheuttaja ratkaistu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681418
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401015Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 37627
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573