Jesper Pönni (171283742)
22 vuotta ja 63 päivää, kehno kunto, loukkaantunut (4 viikkoa)
Hän on kiistelty henkilö, joka on levollinen ja suoraselkäinen.
Hänen kokemuksensa on kurja, ja hän on kehno johtaja.
Seuraava syntymäpäivä: 23.9.2007
Kansallisuus: Suomi
Total Skill Index (TSI): 1 420
Palkka: 430 €/viikko
Omistaja: Mad-Crocs
Varoitukset: 0
Loukkaantumiset: 4 viikkoa
Kestävyys: kelvollinen Maalivahti: tuhoisa
Pelinrakennus: kelvollinen Syöttäminen: kehno
Laituri: kelvollinen Puolustus: kelvollinen
Maalinteko: kelvollinen Erikoistilanteet: kelvollinen
Loukkaantunut 4 vk !
Paljo tästä sais?
HUOM. LOUKKAANTUNUT 4 VK
1
328
Vastaukset
- hene-96
Veikkaisin, että noin 15 000...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1852719- 1642539
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182227Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051440Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2261173Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931148Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701073