Jamina strippasi laulaessaan!!

7.5 Bar Ipanemassa Salossa se MTV3 chatissa pillua näyttänyt Jamina lauloi ja strippas samaan aikaan. Se otti siellä myös yhdeltä kundilta suihin tanssilattialla.
33271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin että se keneltä Jamina otti suihin en ollut minä, joten naisfanini voivat huokaista helpotuksesta.

Torilla tavataan.

Äänestä

Saat paremmat katsojaluvut jos laitat otsikon vaikka muotoon: Jamina otti suihin laulaessaan!!

Äänestä
  • Suihin otto näet tapahtui meidän yhteisessä esityksessä eikä laulun aikana.
    Selvennykseksi teille molemmille.
    Jamina esiintyi ensin stripparina yksin, sitten minä esiinnyin kerran, seuraavaksi esiinnyimme kertaalleen kahdestaan jossa esityksessä tuo suihin otto myös tapahtui ja vasta illan lopuksi Jamina lauloi samalla stripaten.
    Siinä sinulle lyhyesti illan kulku, yö ja seuraava päivä olikin sitten jotain ihan muuta ;-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katsoja kirjoitti:

7.5 Bar Ipanemassa Salossa se MTV3 chatissa pillua näyttänyt Jamina lauloi ja strippas samaan aikaan. Se otti siellä myös yhdeltä kundilta suihin tanssilattialla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu