Sym Jet Sport X 50 SR

El idiot

Hei olisiko jollakin henk.koht. kokemusta ed.mainitusta skootterista? Kiinnostaa vaan enpä itse noihin myyntimiehien puheisiin luota. Miten kulkee vakiona, entäpä viritettynä/prikattomana? Vakio ja Viri osien hinta tasoa ja kaikkea mitä vain keksitte kertoa. Kiitän näin etukäteen :)

2

675

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kalu

      Kulkee vakiona 53-55. ilman prikkaa kauniina päivänä 60-62. Kaverillani on.. kiihtyy ihan hyvin, ei vikoja, 4 vuoden takuu. itsekkin ostamassa samaa laitetta. Täällä oulussa myyjä sanoi (huom MYYJÄ) että kannattaa ostaa symi ennekuin peugeot.. parempi ja luotettavampi..symit käy kuulemma vaan takuu huollossa, mutta siellä on viikon jono pelkästää peugeutteja ku niihin tulee nii paljon pikkuvikaa tehtaalta. elä epäröi, hyvä laite se on..kävin myös koe ajamassa.

      • jeppe james

        vuoden 2007 mallissa, kun kyseessä on JETSPORT-malli ? Ainakin mainoksessa (EMC lehtinen) näkyy sinisellä pohjalla, kun taas muut mitä oon nähny, ovat oranssilla taustavalolla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      66
      2231
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      6
      1846
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      238
      1364
    4. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      216
      997
    5. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      990
    6. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      94
      983
    7. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      21
      945
    8. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      20
      784
    9. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      39
      760
    10. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      66
      740
    Aihe