Lair myöhästyy kolmella viikolla, mutta Sony vakuuttaa ettei myöhästyminen johdu pelin ennakkoon saamista murskaavan huonoista ennakkoarvioista.
Mistä myöhästyminen sitten johtuu? No tietenkin siitä että teho- ja polygonirajoitteinen PS3 ei pystynyt peliä pyörittämään, kuten kehittäjät olivat aikoneet. Kolme viikkoa onkin nyt tarkoitus käyttää jo ennestään yksityiskohdiltaan köyhän lohikäärmepläjäysken karsimiseen floppiläjän tehoille sopivaksi.
http://www.pspsps.tv/2007/08/lair_delay_has_nothing_to_do_w.html
Lair myöhästyi
yllätys!!!
2
328
Vastaukset
- ie meitä viivytykset haittaa
kun sitten lopullinen tuote on viilattu tip top kuntoon toisin kuin monet säälittävät loota pelit lasketaan ihmisten ilmoille sanottakoon nyt vaikka ilman vaatteita
- lolloti!
Sony on kouluttanut heikkolahjaisista fanipojistaan nöyriä ja kärsivällisiä odottajia :)
haha! uunot! :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637