Voi

kyllä mä tämän tiesin, silti tuntuu niin kauhean pahalta. Sinä mies joka sait mut pitkästä aikaa hymyilemään, nyt se oli vaan poissa kaikki. Kun pystys edes itkemään..
3914
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joskus ne miehet saavat nauramaan, joskus itkemään. Kun kyyneleet ovat loppu jää vain tyhjyys...jeah!

Äänestä

Whoo, bop bada, shoobe doo wah, bop bada, shoobe doo wah, (ba da whum)

Äänestä

Myös miehillä saattaa olla tunteet, joita mies vaan näyttää eritavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ankeus.. kirjoitti:

kyllä mä tämän tiesin, silti tuntuu niin kauhean pahalta. Sinä mies joka sait mut pitkästä aikaa hymyilemään, nyt se oli vaan poissa kaikki. Kun pystys edes itkemään..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu