janinalla silikonit??

Onko teidän mielestä Janina Frostelilla silikonit??
2623236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat
  • janinalla on aika varmasti silikonit, koska miettikää nyt silloin kun janina kisaili suomen neito kisoissa ja muissa titteli kisoissa, niin silloin hänellä ei ollut tuollaisia rintoja!Miten ne nyt sillein kasvaa yhtäkkiä??entäpä pari vuotta sitten seiska lehdessä, sillä ei ollut minkäänlaisia rintoja..ja taas on..ihan kuin siinä kuvassa hän olisi joutunut poistattamaan ja otti taas toisen kerran..

    Äänestä

kertokaa mielipiteenne tästä asiasta!!!!!!!!

Äänestä

Mitäs väliä sillä on onko ne silikonit vai ei!!!! Pääasia on että ovat isot ja hyvännäköiset ja etenkin että ovat julkisesti muiden ihailtavana!!!!!!

Äänestä
  • JLo:lla on pienemmät hinkit ku Janinalla?

    Äänestä

  • Tuosta ylemmästä linkistä pääsee ihailemaan Jennifer Lopezin kuvia ja J-ollahan on kyllä tunnetusti aika pienet tissit. Kuvissa ei siis ole Janina Frostell vaikka ehkä niissä tytöissä nyt vähän samaa ulkonäköä on. Aika vähän.
    Ja kyllä Janinalla oli isot tissit jo missiaikoinaan. Sitäpaitsi juuri siitä netissä pyörineestä Janinan tissi(alaston)kuvasta näki ettei ne lollot ole silikonia.

    Äänestä

  • ...kuvamanipulaatioista? Tietokoneella saadaan aikaan ihan sellaisia kuvia kuin halutaan. Kuvien retusointi on maailman helpointa puuhaa. Voidaan liittää vaikka eri ihmisen pää ja vartalo tai suurentaa/pienentää ruumiinosia mielin määrin.

    Satun muuten tietämään 100% varmuudella, että Janinalla on ihan aidot rinnat. Aivan kuten hän on itsekin jatkuvasti myös julkisuudessa kertonut.

    Äänestä

moi sulla ei oo silikooneja koska leikin sua

Äänestä

Mistäköhän löytyis janinan uusimpia kuvia??

Äänestä

Sen verran on tissejä tullut nähtyä, että voin sanoa 100% varmuudella Janinalla olevan aidot!

Jos joku plastiikkakirurgi osaisi tehdä tuollaisia, kaveri tienaisi miljardeja!!! Silikonit on silikonit, ne havaitsee aina, pienetkin.

Pidän vain aidoista, pienetkin on paremmat kuin silikonit.

Äänestä
  • niitä rintojkin parannelle ilman että niihin laitetaan mitään silikoona grammakaan:) Siskollani nostettiin tisuja lapsen syntymän jälkeen..muokkkailivat vähän.

    Äänestä

Kun minä niitä kokkelin, niin aidoilta tuntuivat

Äänestä

Mallit käyttävät osassa kuvauksia irtolisäkkeitä jotka sullotaan liiveihin tai teipataan rintoihin kiinni. Siitä johtuu todenäköisesti Janinankin kuppikoon vaihtelu.

Muutamalla Janinan keikalla käyneenä tiedän, että sillä ei oikeesti ole mitenkään erityisen isot vaan ihan normaalikuppi iso B tai pieni C.

Äänestä

  • Minä kirjoitti:

    Ai että on Janinalla B tai pieni C -kuppi!!??
    Näyttääkö tämä siltä??
    Tässä myös näkyy, että Janinalla on ihan omat luonnolliset rinnat!

    http://koti.mbnet.fi/kharon/janina_frostell-with_girlfriend_(naked)_uskomantonta__exellent.jpg

    No, eipä nuo välttämättä ole ihan luonnolliset. Silikonejakin kun voi laittaa eritavoilla ja vähän erikokoja, jos et satu tietämään.

    Mutta loppujen lopuks; ketä voi kiinnostaa noin paljo onko jollain Janinalla silikonit vai ei? EVVK

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    No, eipä nuo välttämättä ole ihan luonnolliset. Silikonejakin kun voi laittaa eritavoilla ja vähän erikokoja, jos et satu tietämään.

    Mutta loppujen lopuks; ketä voi kiinnostaa noin paljo onko jollain Janinalla silikonit vai ei? EVVK

    Kaveri on ollut Janinan kanssa sängyssä ja lyö vaikka miljoonan vetoa että Janina on aitoa luomua!

    Äänestä

Aivan sama vaikka tissit puuttuis kokonaan!

Äänestä

Aivan sama vaikka tissit puuttuis kokonaan!

Äänestä

ei sillä silikooneja oo!
jos olis niin nännit kattelis yläviistoon eikä olis tuollaiset jumalaisen kauniit luomurinnat!

Äänestä
  • sehän oli sen kuuluisan nakukuvan ideakin että vertaillaan luomurintoja tehdasmalleihin!!!
    voi kun olis päässy peterin paikalle sinne!

    Äänestä

tietääx kukaan mikä on pyllytys?






























vastaus: se on sellanen peli

Äänestä

Mulle ihan sama onko ne aidot vai ei kunhan muija vaan näyttää hyvältä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


typy kirjoitti:

Onko teidän mielestä Janina Frostelilla silikonit??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu