Lööpit uusimmassa Iltiksessä: Kauppakeskusjärjestyksenvalvoja pahoinpideltiin työvuoronsa aikana - MUNAT OLI MAALATTU JA SUUHUN KUSTU!
Kyllä on kauheaksi mennyt.
Järjestyksenvalvoja
6
1620
Vastaukset
- Vallan kauhiaa
On se vallan kauhiaa kun järestyksenvartiaa noin kohrellaan :) eli EVVK !
- sen siitä saa
kun laittaa salibandyn pelaajia ja muita puppeleita miehisten miesten miehisiin töihin. Niiltähän viedään voimankäyttövälineet käsistä mennen tullen.
- single88
Mistä olewt tuollaista lukenut?
Minä nimittäin seuraan aika paljon uutisia,enkä ole törmännyt tuohon.Minkä vuoden ja mistä lehdestä sait oikein
tiedon- tyhmä,
Voi tyhmä olla?
- Järjestyksenvalvoja terrori...
Ei ole kapakoihin menemistä parolassa.Omatoimiset järjestyksenvalvojat pitävät huolen ettei ole menemistä.Käyvät kimmpuun jä hälytäävät poliisin suotta.Tämmöset kuppilat voidaan poistaa kokonaan en ole kuin käynyt kerran vuodessa.Oma toimista jahtailua ei kaduta yhtään.Menköön konkursiin paikat jos ei asiakaat kiinosta.Käsissä mustelmia,päähän isketty,poliisia ei kiinostanu mihin oli isketty.Hyvä kuin kävivät yöllä tarkistamassa olenko henkissä.Terv.Reijo.
- Reijo Ei ollut asiakaspalve...
En mene parolassa tommoisiin kuppiloihi menköön konkursiin otetaan rahat, pahoinpidellään,hälyytetään poliisit,olaan kuin mitään ei olisi sattunut.Turvallisuusalan ammattiolainen.Reijo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475515Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612476Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181910Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1481782No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol361652- 171643
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5142881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome181125Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771098Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2281089